Blog

Aký by mal byť darček pre muža? Mal by potešiť, prípadne by mal vyriešiť nejakú potrebu. Ale ideálne je ak oslavu narodenín alebo menín osvieži nejaká zábava. O zábavu sa môže postarať naša darčeková debna, ktorú si váš manžel, syn, otec, brat alebo kolega musí otvoriť páčidlom. Kým on bude bojovať s otváraním boxu, vy ho môžete povzbudzovať...

Darček pre muža môže byť zabalený rôznymi spôsobmi. Môže byť len v darčekovom obale, môže byť v krabici, môže to byť darčekový kôš. To čo ponúkame my je darčekový drevený box pre mužov s priloženým páčidlom. Box je zaklincovaný, takže jediný spôsob ako sa dostať k obsahu je vypáčiť veko debne priloženým páčidlom.

Skúsili ste sa už svojho manžela spýtať, aký darček by chcel na narodeniny alebo na meniny? Tipneme si odpoveď: "Neviem". Takže je to len na vás. Treba vymyslieť niečo na čo nedostanete odpoveď: "je to pekné, ale táké už mám" alebo "neviem či to využijem".

Akú darčekovú debnu ideabox vybrať pre svojho partnera viete, ale pri výbere pre otca si nemusíte byť také isté. Preto Vám poradíme obyčajnou štatistikou. Pri výbere boxu s páčidlom pre otca vyhráva v prvom rade pivo a druhé najpredávanejšie balenie pre otcov je borovička.

Ako vybrať darček pre muža? Narodeniny, meniny, výročie - ako ho zaujať, keď si myslíme, že už takmer všetko má, nič nepotrebuje, nič ho nezaujme. Niečo ho možno zaujme - originálne balenie pre muža, ktorého obsah sa trafí do jeho chuti. Originálne balenie, ktorého otváranie môže byť zábavou - darčeková debna ideabox. Debne sú zaklincované a je...