Blog

Darovať na oslave pekne alebo zaujímavo zabalený darček je už viac menej samozrejmosťou. Darčekové boxy s páčidlom dokážu oslavu rozhýbať, oslávenec sa zapotí, ostatní ho povzbudzujú a ak sa gratulant trafil do vkusu oslávenca, tak aj obsah poteší.

Ak kupujete darček a chcete byť originálny, tak okrem samotného darčeka budete určite dbať aj na balenie. Darčekové boxy sa stávajú stále viac obľúbenými. Pozrime sa na možnosti darčekových boxov.

Darčekové boxy s likérmi síce nemajú takú obľubu ako boxy s pivom alebo tvrdým alkoholom, ale milovníkov sladkých a bylinných alkoholických nápojov je stále veľa. Jedná sa väčšinou o mladšie ročníky do 30 rokov, ale neraz sa stane, že odchádza od nás box s likérom, ktorý má na vrchnáku číslovku 40 alebo 50.

Panika začína, lebo šéfko bude mať narodeniny a zamestnanci už pridali nový bod na schôdzi: Čo mu kúpime.

Tretia júnová nedeľa patrí otcom, ktorý slávia svoj deň. Prekvapte ho darčekom, s ktorým sa chvíľu zabaví jeho otváraním a potom si v ňom nájde to čo má rád. Reč je o darčekovom boxe, ktorý obsahuje vami vybraný aperitív a je plný pochutín. K darčekovej debni je priložené páčidlo, ktorým si otec box otvorí. Kým vy vyberiete pre otca ...

Aj šesťdesiatnik sa rád predvedie, že otvoriť drevennú zaklincovanú debnu je pre neho hračka. Zábavu nechajte na neho, vy sa pohrajte s tým, čo by bolo vhodné do tej bedne skryť.