Darčeková debna

18.11.2022

Ste pozvaní na oslavu a premýšľate nad darčekom? Chcete byť originálny. Chcete sa vyhnúť nudnému a tuctovému darčeku? 

Box s páčidlom

Darovať fľašu destilátu, vína či piva je najjednoduchší spôsob ako vybaviť darček pre oslávenca. Ale je to aj spôsob ako sa stratiť v dave gratulantov. Ak chcete vyniknúť svojou originalitou, tak skúste aj originálne balenie. Pri gratulácii nepodávate len fľašu. Podávate drevenú zaklincovanú debnu a páčidlo. Drevená debna neprezrádza čo je vo vnútri. Len páčidlo naznačuje, čo oslávenca čaká. Ak sa rozhodne vypáčiť debnu ešte na oslave, tak sa takýto darček postará aj o zábavu. Všetci na oslave môžu pozvzbudzovať a komentovať oslávencovu šikovnosť.

Debna vo vnútri

Po úspešnom otvorení si oslávenec nájde v debni aperitív, ktorý ste mu vybrali podľa jeho vkusu. Okrem toho nájde v boxe aj pochutiny, takže pri vychutnávaní tekutého darčeku môže niečo zahrýzať. Všetko vo vnútri debne je fixované estetickou prírodnou drevitou vlnou, ktorá zabezpečí, že fľaša a aj pochutiny ku vám dorazia celé.

Originálny darček

Takýto darček je vhodný, nech už ho darujete otcovi, sstarému otcovi, manželovi, frajerovi, synovi, bratovi ale aj kolegovi či šéfovi. Vrchnák debne je možné ozdobiť textom, prípadne číslovkou. Debna je z kvalitných silných materiálov, tak po oslave ostáva praktická dekorácia, prípadne pevný odkladací box.


autor: ideabox


Darčekové debne v našom e-shope: