Debna s páčidlom na promócie

18.04.2024

Originálny darček pre čerstvého absolventa

Promócie sú výnimočným medzníkom v živote každého človeka. Značia úspešné ukončenie študijného obdobia a prechod do novej etapy života. Hľadanie vhodného darčeka pre čerstvého absolventa však môže byť náročné. Chcete, aby bol darček originálny, praktický a zároveň niečo, na čo bude s láskou spomínať.

Debna s páčidlom od ideabox.sk je perfektným riešením. Nie je to len obyčajný darček, ale zážitok, ktorý oslávenca zabaví a poteší. Debna je vyrobená z kvalitnej preglejky, je elegantná a pevná. Jej vrchnák je zaklincovaný, takže obsah zostáva tajomstvom až do jej otvorenia. To sa deje pomocou kovového páčidla, ktoré je súčasťou balenia.

Prečo je debna s páčidlom ideálnym darčekom na promócie?

 • Originálny a nezabudnuteľný: Debna s páčidlom nie je tuctový darček, ktorý dostane každý. Je to originálny a kreatívny spôsob, ako vyjadriť svoje blahoželanie k úspešnému ukončeniu štúdia.
 • Praktický a využiteľný: Debna s páčidlom poslúži nielen ako darčeková krabička, ale aj ako praktický úložný box. Čerstvý absolvent ju môže využiť na rôzne účely, napríklad na uskladnenie dokumentov, kníh alebo iných vecí.
 • Zábavný a napínavý: Otvorenie debny s páčidlom je zábavným a napínavým zážitkom. Oslavovanec si musí poradiť s klincami a páčidlom, aby sa dostal k obsahu. Táto aktivita zaručene rozveselí celú oslavu.

Akú debnu s páčidlom vybrať pre čerstvého absolventa?

Ideabox.sk ponúka širokú škálu debien s páčidlom, ktoré sú vhodné pre rôzne chute a preferencie. Pre čerstvého absolventa odporúčame tieto varianty:

 • Debna s páčidlom a fľašou alkoholu: Ide o klasickú a obľúbenú voľbu. Do debny môžete vložiť fľašu kvalitného alkoholu, napríklad rumu, whisky alebo vína. Výber alkoholu by mal zodpovedať preferenciám oslavovaného. Medzi obľúbené produkty patria:
  • Debna s páčidlom a rumom Puetro: Pre milovníkov rumu je táto debna tou správnou voľbou. Obsahuje dve fľaše rumu Puetro, ktoré sú známe svojou výnimočnou chuťou a kvalitou.
  • Debna s páčidlom a whisky Jack Daniels: Ide o klasickú a overenú voľbu pre milovníkov whisky. Táto debna obsahuje fľašu populárnej whisky Jack Daniels, ktorá je známa svojou jemnou chuťou a ľahkou piteľnosťou.
  • Debna s páčidlom a 3 fľaše vína Slovenský Tokaj: Pre znalcov vína je táto debna ideálnym darčekom. Obsahuje tri fľaše kvalitného slovenského tokajského vína, ktoré sú známe svojou sladkou a aromatickou chuťou.


 • Debna s páčidlom a pivom: Pre milovníkov piva je táto debna ideálnym darčekom. Môžete si vybrať z rôznych druhov piva, od klasických slovenských značiek až po zahraničné špeciály. Medzi obľúbené produkty patria:
  • Debna s páčidlom a Krušovice 12°: Pre milovníkov svetlého piva je táto debna tou správnou voľbou. Obsahuje päť fliaš Krušovice 12°, ktoré sú známe svojou bohatou chuťou a ľahkou piteľnosťou.
  • Debna s páčidlom a Kozel 10°: Ide o klasickú a overenú voľbu pre milovníkov tmavého piva. Táto debna obsahuje päť fliaš Kozel 10°, ktoré sú známe svojou jemnou horkosťou a sladovou chuťou.
  • Debna s páčidlom a Pilsner Urquell: Pre znalcov piva je táto debna ideálnym darčekom. Obsahuje päť fliaš originálneho českého piva Pilsner Urquell, ktoré je známe svojou bohatou chuťou a ľahkou piteľnosťou.


  • Debna s páčidlom a Tatranským čajom: Pre milovníkov tradičných slovenských chutí je táto debna tou správnou voľbou. Obsahuje fľašu Tatranského čaju, ktorý je známy svojou osviežujúcou a bylinkovou chuťou.
  • Debna s páčidlom a Marhuľovicou Maruna: Pre milovníkov sladkých alkoholov je táto debna ideálnym darčekom. Obsahuje fľašu marhuľovice Maruna, ktorá je známa svojou sladkou a aromatickou chuťou.
  • Debna s páčidlom a Gambrinusom: Pre milovníkov tmavého piva je táto debna tou správnou voľbou. Obsahuje päť fliaš Gambrinusu, ktoré sú známe svojou bohatou chuťou a ľahkou piteľnosťou.

Tipy na darčekové balenie

Ak hľadáte originálny a nezabudnuteľný darček pre čerstvého absolventa, debna s páčidlom od ideabox.sk je tou správnou voľbou. Vyberte si z bohatej ponuky produktov a darujte oslavovanému zážitok, na ktorý nikdy nezabudne.


Vyberte si z ponuky darčekových boxov: