Darčeková debna s páčidlom

31.03.2022
darček pre muža
darček pre muža

Ako vybrať darček pre muža? Narodeniny, meniny, výročie - ako ho zaujať, keď si myslíme, že už takmer všetko má, nič nepotrebuje, nič ho nezaujme. Niečo ho možno zaujme - originálne balenie pre muža, ktorého obsah sa trafí do jeho chuti.

Debna s páčidlom.

Originálne balenie, ktoré zaujme na prvý pohľad a vzhľadom vôbec neprezrádza, čo sa skrýva vo vnútri. Jedine na vrchnáku si môže nájsť svoje meno, vek alebo nejaký odkaz. Jedinečný nie je len vzhľad dreveného boxu, ale aj jeho otváranie, ktoré je zaručenou zábavou nie len pre oslávenca, ale aj pre všetkých hostí. To je darčeková debna ideabox. Debny sú zaklincované a je k nim priložené páčidlo, ktorým sa pri troche šikovnosti tá prebojovať k obsahu darčekového boxu. Okrem toho že si chlap nájde v debni to čo má rád, tak pri otváraní boxu sa postará aj o zábavu.

debna s páčidlom
debna s páčidlom

Obsah debny.

Obsahom môže byť pivo, víno, likér či fľaška dobrého tvrdého alkoholu. Jednoducho to, čo má rád. Ku nápoju si tam nájde pochutiny, ktoré sa skombinujú s nápojom.

Darčeková debna ideabox určite poteší každého manžela, snúbenca, otca, brata, syna, starého otca - jednoducho, každého chlapa, ktorý má rád prekvapenie a originalitu.

autor: ideabox


Vyberte si z ponuky darčekových boxov: