Debny s páčidlom


Debny s páčidlom - všetky kategórie

Kategórie

Debny s páčidlom - popis

Darčekové debny, ktoré potešia a aj zabavia.

Debny s páčidlom - čo to vlastne je?

Debna s páčidlom je pevný drevený box vyrobený z preglejky a drevených dosiek. Vrchnák má zaklincovaný a otvoriť sa dá pomocou priloženého oceľového páčidla. Vo vnútri je väčšinou alkohol a pochutiny.

Aké sú rozmery debne?

Vonkajšie rozmery sú 33x33x33cm, vnútorné sú 29x29x31cm. Páčidlo má celkovú dĺžku 30cm.

Ako je zabezpečený obsah debny proti rozbitiu?

Do debny sa vkladá drevitá vlna, ktorá vypĺňa obsah a v prípade pádu tlmí náraz a zabraňuje rozbitiu fľaše a pretrhnutiu obalov pochutín.

Ako zaklincovanú debnu otvoriť?

Debna je zaklincovaná pevnými klincami. Pre vypáčenie je potrebné dostať sa ostrím páčidla čiastočne pod vrchnák. Z toho dôvodu posúvame pri skladaní boxov niektoré bočné lišty tak, aby medzi základnou časťou a vrchnákom bol malý otvor, kam sa páčidlo ľahšie zasunie a potom je už len potrebné silou vytláčať vrchnák.

Aké sú popisy na debne?

Na bočných stranách sú názvy boxu a prepravné označenia. Vrchnák je bez popisov, je však možné upraviť si ho vlastným popisom. Na páčidle je takisto názov. Všetky popisy sú vyhotovené pevnou polepovou čiernou fóliou, ktorá je rezaná na plotri. Fólia je na rozdiel od laséroveho gravírovania omnoho černejšia, nerozmazáva sa a v prípade potreby je možné ju odstrániť.

Ako vybrať debnu?

Máte dve možnosti výberu:

Debna s alkoholom.

Vyberte si z ponuky eshopu a naplnená zaklincovaná debna príde poštou na vami zadanú adresu a vy nemáte žiadne starosti. Vyberte si z ponuky debna s alkohlom, debna s pivom, debna s likérom, debna s whisky, debna s rumom, debna s vodkou alebo debna s vínom.

Prázdna debna.

V prípade objednávky prázdnej debny vám príde drevená debna s páčidlom, klincami a výplňovou drevitou vlnou. Jediné čo budete potrebovať je kladivo.