Blog

Darček pre muža môže byť zabalený rôznymi spôsobmi. Môže byť len v darčekovom obale, môže byť v krabici, môže to byť darčekový kôš. To čo ponúkame my je darčekový drevený box pre mužov s priloženým páčidlom. Box je zaklincovaný, takže jediný spôsob ako sa dostať k obsahu je vypáčiť veko debne priloženým páčidlom. Po troche námahy si oslávenec...

Whisky bol vždy považovaný za nápoj vysokopostavených mužov. Dnes to však už neplatí. Kvalitný obilný nápoj zrejúci v sude si už obľúbilo nespočetné množstvo mužov zo všetkých vekových kategórií. V našej oblasti nie je whisky tak obľúbený nápoj ako pivo, prípadne ovocné destiláty, ale už dávnejšie sme si všimli, že záujem o darčekové boxy s whisky...

Darovať na oslave pekne alebo zaujímavo zabalený darček je už viac menej samozrejmosťou. Darčekové boxy s páčidlom dokážu oslavu rozhýbať, oslávenec sa zapotí, ostatní ho povzbudzujú a ak sa gratulant trafil do vkusu oslávenca, tak aj obsah poteší.

Ak kupujete darček a chcete byť originálny, tak okrem samotného darčeka budete určite dbať aj na balenie. Darčekové boxy sa stávajú stále viac obľúbenými. Pozrime sa na možnosti darčekových boxov.

Darčekové boxy s likérmi síce nemajú takú obľubu ako boxy s pivom alebo tvrdým alkoholom, ale milovníkov sladkých a bylinných alkoholických nápojov je stále veľa. Jedná sa väčšinou o mladšie ročníky do 30 rokov, ale neraz sa stane, že odchádza od nás box s likérom, ktorý má na vrchnáku číslovku 40 alebo 50.

Panika začína, lebo šéfko bude mať narodeniny a zamestnanci už pridali nový bod na schôdzi: Čo mu kúpime.